Статті

5 причин для вивчення німецької мови

5 причин для вивчення німецької мови

Звісно що у кожної людини, яка вирішує вчити німецьку мову, є на це свої причини. Хтось планує поїхати в Німеччину, комусь німецька мова необхідна для роботи, а хтось вивчає німецьку просто задля свого задоволення.

  1. Німецька – найпоширеніша європейська мова

Німецька мова є рідною мовою для величезної кількості європейців. В одній лишень Німеччині налічується 83 млн людей, проте німецькою спілкуються не тільки там. Мова є державною в Австрії і Ліхтенштейні, і однією з офіційних в Швейцарії, Бельгії і Люксембурзі. Також німецька залишається рідною мовою для великої кількості жителів Нідерландів, Італії, Данії, частин Бельгії, Франції, Польщі, Румунії і Чехії.

  1. Знання німецької допомагає вести бізнес

Німецька економіка дуже конкурентноспроможна. Багато мультинаціональних компаній, таких як Bosch, Siemens, SAP, BMW, BASF й інші – потребують міжнародних партнерів. Наприклад – японці, які мають третю найбільш розвинену економіку в світі, вже давно включають в програму навчання своїх студентів німецьку мову.

  1. Величезна кількість сайтів на німецькій

Німці є новаторами у багатьох сферах – науці, медицині, промисловості. І тому їх пристуність в інтернеті теж дуже помітно. Серед розповсюджених доменів, німецький домен .de навіть популярніший ніж .net, .info и .org.

  1. Кожна десята книга друкується в Німеччині

Щороку німці друкують близько 100 тисяч книг. Німецький видавницький ринок перевершують тільки англійський і китайський. А по кількості народжуваних книг Мюнхен стоїть на другому місці після Нью-Йорку. А на інші мови переводиться лишень малий відсоток німецьких книг (10% на корейську і біля 5% на англійську). Тому, вивчення німецької мови дозволяє мати доступ до великої кількості німецькомовних видань.  

  1. Багата німецька культура

Німеччина має багату культурну спадщину, це країна поетів і філософів. Гессе, Гете, Кафка, Манн – це лише кілька авторів, чиї роботи набули всесвітню відомість. А світ класичної музики неможливо уявити без творів Штрауса, Вагнера, Моцарта, Баха й Бетховена. Серед архітекторів й визначних художників це імена Кокошки, Нольде, Кірхнера. Знання німецької мови дозволяє познайомитися із шедеврами всіх цих геніїв на мові оригіналу. Вчити німецьку мову – це доторкнутися до світової культури в її первозданному вигляді.

Категорія: Статті

Ваш браузер устарел!

Уважаемый посетитель, доступ к сайту с браузера Internet Explorer - невозможен! Приносим извинения за неудобства.

Воспользуйтесь альтернативным браузером. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox