Курси LINGUACATS

Підготовка до Кембриджських іспитів

Підготовка до Кембриджських іспитів

Іспити Cambridge English – провідна міжнародна система оцінювання, що пропонує іспити як для учнів, так і для викладачів англійської мови. Екзамени відповідають сучасним вимогам та визнані університетами роботодавцями та державними закладами у всьому світі.

Студія LinguaCats готує студентів до таких Кембриджських іспитів:

Cambridge English: Key (KET) – це іспит рівня pre-intermediate або рівня A2, відповідно до шкали Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CEFR). Останні зміни формату іспитів були внесені у 2008 році.

Cambridge English: Preliminary (PET) – це іспит рівня intermediate або рівня В1, відповідно до шкали Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CEFR). Останні зміни формату іспитів були внесені у 2008 році.

Cambridge English: First (FCE) – це іспит рівня upper-intermediate або рівня В2, відповідно до шкали Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CEFR). Останні зміни формату іспитів були внесені у 2015 році.

Сертифікат FCE дає можливість:

  • працювати в англомовному оточенні
  • вчитися на рівні upper-intermediate в англомовних навчальних закладах
  • жити та подорожувати самостійно англомовними країнами

Cambridge English: First for Schools – різновид цього іспита, спеціально розроблений для школярів.

Cambridge English: Advanced (CAE) – це іспит рівня advanced або рівня C1, відповідно до шкали Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CEFR). Останні зміни формату іспитів були внесені у 2015 році.

Іспити складаються з блоків з Reading and Use of English, Writing, Listening and Speaking. Наші викладачі готують студентів з кожного напряму, за оригінальною программою кембриджзьких іспитів за допомогою офіційних навчальних матеріалів від Cambridge.

Студія LinguaCats співпрацює з Авторизованим центром зі складання іспитів CambridgeAssessmentEnglish "Level-Up". Розклад іспитів та ціни вказані на сайті.

Розпочніть підготовку з LinguaCats просто зараз!

Курс включає

  • Listening
  • Speaking
  • Writing
  • Use of English (reading)

  • Ціна
    1600 UAH

Реєстрація:

Для реєстрації, заповніть форму нижче, і ми обовязково звяжемося з Вами.

Ваш браузер устарел!

Уважаемый посетитель, доступ к сайту с браузера Internet Explorer - невозможен! Приносим извинения за неудобства.

Воспользуйтесь альтернативным браузером. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox