Курси LINGUACATS

Курс корейської мови

Курс корейської мови

Феномен «кореяманії»

Що це таке? І чому корейська мова та культура настільки популярні у світі?

Маємо пояснення! Корейці полюбляють бути найкращими у всьому: корейські дорами (корейський варіант вимови слова «драми», серіали), корейська косметика та, звісно, К-рор останнім часом набирають популярності в усьому світі. І все це на фоні неймовірного прогресу в економіці. Найбідніша у 50-60-х роках країна зараз посідає 11 місце серед економічно розвинених країн. Нам є чого навчитися!

До нас, завдяки Інтернету, «корейська хвиля» теж докотилася!

Між іншим, К-рор – це не просто музика. Це вже унікальна та популярна серед молоді усього світу субкультура, яка має тісний зв’язок з південнокорейськими модою й стилем.

Чим все ж таки примітні корейські зірки, що ними захоплюється молодь усього світу?

По-перше, краса і молодість «ідола». Зовнішній вигляд – це роль, ба більше – фетиш зірки. Проте це не є головним, адже у світі багато красивих й талановитих зірок. А от, що справді відрізняє корейську зірку – це манери поведінки.

Найголовніше – привабливість, позитивне ставлення до життя, принадливість та певною мірою невинний образ ідола. У корейській мові навіть є слово, що узагальнює ці якості -애교 [егьо].

Наприклад, згідно з правилами поведінки, поп-ідол (хлопець чи дівчина, однаково) не регоче, а сором’язливо прикриває рота долонею, опускає очі, коли сміється. Є навіть певні правила поведінки, які обов’язково повинна знати корейська поп-зірка, як-от: справжня зірка повинна красиво посміхатися, демонструючи душевну м’якість та скромність…

Краса й гідність – це якості, завдяки яким корейські ідоли стали конкурентноспроможними та з кожним роком привертають усе більше уваги.

Щоб дізнатися більше про корейську культуру, вивчити складну, проте дуже цікаву мову, дізнатися про можливості навчання у Південній Кореї, приходьте до нас, в Студію LinguaCats, та наша захоплива пригода чудовим корейським світом буде продовжуватися.

Група - до 8 осіб.
Вартість уточнюйте в адміністраторів.

Курс включає

  • Граматику
  • Мовлення
  • Письмо

  • Ціна
    1600 UAH

Реєстрація:

Для реєстрації, заповніть форму нижче, і ми обовязково звяжемося з Вами.

Ваш браузер устарел!

Уважаемый посетитель, доступ к сайту с браузера Internet Explorer - невозможен! Приносим извинения за неудобства.

Воспользуйтесь альтернативным браузером. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox