Курси LINGUACATS

Курс китайської мови

Курс китайської мови

Ця дивна та загадкова китайська мова!

学如不及,犹恐失之

Вчіться так, ніби ви постійно відчуваєте, що ваших знань замало, і так, ніби ви постійно боїтесь розгубити свої знання
(Конфуцій)

 

У нас час китайська мова стає все більш популярною в Україні та в усьому світі. Одна з основних причин – динамічне зростання економіки Китаю, розвиток торгівлі у багатьох галузях з Україною та іншими країнами світу.

Вивчення китайської мови у наш час – справа актуальна, перспективна, а головне – модна. І хоча стати справжнім знавцем Китаю не так вже й легко, проте той, у кго вистачить терпіння та наполегливості, задоволений результатом. Відомо, що знання мови не тільки підвищить ваш інтелектуальний рівень та самооцінку («Я – молодець! Вивчив китайську мову! Сам у шоці!»), але також дозволить знайти цікаву та прибуткову роботу (в тому числі, і в самому Китаї!).

Годі й казати про вивчення цієї цікавої та незвичної для нас мови з дітьми! У ранньому віці дитина легко та швидко засвоює «малюнки-ієрогліфи», із задоволенням слухає китайські казки, співає пісень та пізнає глибочінь китайської мудрості. Батьки ж, у свою чергу, відкривають для своєї дитинки двері в успішне та цікаве майбутнє.

У будь-якому випадку, кожен вирішує сам для себе, з якою метою збирається вивчати іноземну мову. Студія «LinguaCats» пропонує Вам відкрити для себе захоплюючий світ можливостей. Подорожуйте разом з нами безкраїм простором китайської культури, насолоджуйтеся красою китайської писемності та почувайте себе легко та вільно у спілкуванні!

欢迎

Навчання відбувається в группах – від 4 осіб.

Інформацію щодо вартості занять Вам повідомлять адміністратори.

Курс включає


  • Ціна
    1600 UAH

Реєстрація:

Для реєстрації, заповніть форму нижче, і ми обовязково звяжемося з Вами.

Ваш браузер устарел!

Уважаемый посетитель, доступ к сайту с браузера Internet Explorer - невозможен! Приносим извинения за неудобства.

Воспользуйтесь альтернативным браузером. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox