Курси LINGUACATS

Курс іспанської

Курс іспанської

Іспанську мову вважають сентиментальною мовою, бо вона здатна передавати кохання та неймовірну енергію. Ця мова широко використовується у світі не лише іспаномовними країнами, але й мільйонами людей в усьому світі. Іспанці – одна з найщедріших націй на нашій планеті. Якщо Ви володієте іспанською, вважайте, що маєте ключі до еклектичного світу, від національної кухні й танців до звичаїв і традицій.

Вивчення мови – це щось більше, ніж відтворення слів. Це – відображення культури людей. Розмовляючи іспанською, розуміючи її та досягаючи взаєморозуміння з її носіями, ви отримуєте незабутнє відчуття задоволення та унікальної самореалізації. Ви можете спілкуватися з мільйонами людей. Крім того, знання іспанської мови відкриває двері у прекрасний світ театру, кіно, літератури та музики.

Мова майбутнього

Іспанська мова посідає друге місце у світі за вживаністю (572 мільйони носіїв, а у 2050 році їх буде вже більш ніж 600 мільйонів). Тому ця мова залишається провідною у міжнародному контексті. Важливо також пам’ятати що це мова, якою розмовляють на усіх континентах: в Іспанії, Аргентині, Еквадорі, Мексиці Єкваторіальній Гвінеї, Марокко Філіппінах, Австралії та багатьох інших країнах світу. Іспанська мова є офіціальною у 21 країні світу. Завдяки такому розповсюдженню, іспанська мова ще більше закріпить позиції, котрі посідає на міжнародній арені. Поряд з англійською та китайською іспанська мова зараз знаходиться на важливому місці. Це мова майбутнього.

Чому іспанська?

1. Для роботи у будь-якій країні світу

Володіння іспанською – це суттєвий плюс у Вашій професійній кар’єрі, особливо якщо Ви мрієте працювати у найвіддаленіших куточках світу. Знання іспанської може відкрити чимало можливостей для роботи й бізнесу. Існує чимало завдань, що потребують знання цієї мови як другої. У цьому глобалізованому світі важливо мати можливість спілкуватися різними мовами, це дозволить суттєво підвищити вашу цінність як співробітника, допоможе покращити ваше матеріальне становище.

2. Для подорожування

Вивчення іспанської мови дозволить Вам розширити культурні обрії, а також допоможе побачити світ під іншим кутом. Ви зможете вивчати культури та місця, які нібито відрізняються одне від одного, утім є вражаючими: Іспанія з яскравими містеріями та фестивалями, Куба чи Домініканська республіка, Мексика та її піраміди, Центральна Америка та доколумбові культури. Виз можете перетнути Америку з півночі на південь, розмовляючи тільки однією мовою – іспанською.

3. Для навчання

Крім того, вивчення іспанської мови дає можливість вчитися в інших країнах (Іспанії чи країнах Латинської Америки). У багатьох навчальних закладах цих країн дуже важливе знання мови, щоб мати можливість отримати ступінь магістра. Навіть якщо програма не передбачає знання іспанської, це буде додатковою перевагою. Якщо Ви володієте мовою до прибуття у країну, вам буду легшее знайти друзів, здійснити покупки, відвідати ресторани та багато інших місць. Це значно спростить ваше перебування у чужій країні, ба більше, буде вкрай вигідним.

4. Просто красива і нескладна мова

Вважається, що для більшості іноземних громадян іспанська «красиво звучить». Сприймається ритмічно, поетично та мелодійно. Тому здається, що це дуже цікава мова для вивчення. Крім того, іспанська відносно легко вивчати, оскільки у письмі діє фонетичний принцип. Слова вимовляємо так само, як і пишемо. Це означає, що у Вас більше шансів вимовити їх правильно, не витрачаючи час на вивчення правил написання.

Вартість курсів:

1. Індивідуальне заняття - 300 грн/60 хвилин.

2. Групове заняття (до 4х учнів):

  • 2-3 учні - 200 грн/особа
  • 4 учні - 150 грн/особа

Залишається тільки записатися на курс в Студії LinguaCats: через форму зворотнього зв’язку чи подзвонивши нам.

Курс включає

  • Граматику
  • Мовлення
  • Письмо

  • Ціна
    300 UAH

Реєстрація:

Для реєстрації, заповніть форму нижче, і ми обовязково звяжемося з Вами.

Ваш браузер устарел!

Уважаемый посетитель, доступ к сайту с браузера Internet Explorer - невозможен! Приносим извинения за неудобства.

Воспользуйтесь альтернативным браузером. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox