Курси LINGUACATS

Іврит

Іврит

Іврит – семітська мова, що значно відрізняється від індоєвропейських, більш притаманних нашому сприйняттю. Різниця полягає не тільки у словниковому запасі, але й навіть у логіці побудови мови.

Дивно, проте іврит не така вже й складна мова, якою видається на перший погляд. Навіть англійська з її грамматичною системою набагато складніша! Більше практики, і ви переконаєтеся, що вивчати й практикувати іврит – дуже легка й захоплива справа!

Крім того, що іврит – одна з найдавніших та незвичайних мов, вона ще легка, логічна, проста й красива.

Розглянемо 5 фактів:

 1. Давньоєврейська мова – одна з оригінальних мов Біблії.

 2. Сучасний іврит – офіційна розмовна мова держави Ізраїль, разом з арабською. На івриті пишуть справа наліво, до того ж, усі зошити та блокноти відкриваються так само.

 3. Дієслова івриту змінюються у 3-х граматичних категоріях часу (теперішній, минулий, майбутній), а форма дієслова змінюється в залежності від роду, особи й числа підмета. Усе нібито як і в українській мові. Прикладом, фразу "я гадаю/вважаю" чоловік каже אניחושב [anikhoshev], а жінка - אניחושבת [anikhoshevet], фраза "ми гадаємо/вважаємо" אנחנוחושבים [anakhnukhoshvim] – кажуть чоловіки, אנחנוחושבות [anaknukhoshvot] - жінки. У формі минулого й майбутнього часу перша особа єдина для всіх.

 4. Близько 1500 років іврит не використовували в усному мовленні, але мова знову почала набирати обертів наприкінці 19 – на початку 20 століття, ближче до створення держави Ізраїль. В результаті мову було штучно відтворено у сучасному варіанті.  Чимало застарілих слів було оновлено, а частина актуальної в наш час термінології була вигадана.

 5. Дієслова на івриті поділяються на 7 груп – біньянів. Кожне дієслово в залежності від кореня дієвідмінюється за типом дієвідміни свого біньяну. Як не дивно, засвоїти їх не так вже й складно. Коли розумієш логіку, нові дієслова змінюєш уже автоматично.

Завітайте до нас та подорожуйте стежками івриту разом з LinguaCats!

Курс включає

 • Граматику
 • Мовлення
 • Письмо

 • Ціна
  1600 UAH

Реєстрація:

Для реєстрації, заповніть форму нижче, і ми обовязково звяжемося з Вами.

Ваш браузер устарел!

Уважаемый посетитель, доступ к сайту с браузера Internet Explorer - невозможен! Приносим извинения за неудобства.

Воспользуйтесь альтернативным браузером. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox